Potitrennipüksid - Kosmos

Lisa ostukorvi
15,90 €14,50 €

Potitrennipüksid on "mähkmetest vabanemise" teekonna viimane samm peale mähkmeid. Need aitavad väiksemaid õnnetuse kinni püüda. Püksid head mugavad, et laps saab ka ise neid alla ja ülesse tõmmata.
Püksid koosnevad neljast imavast kihist, millest 3 sisemist on tenceli kihid ja pealmine kiht on (mahe)puuvillane kiht. Reite ja piha ümber on elastne (mahe)puuvillane soonik.
Buuhi potitrennipüksid ei ole oma välimuselt aluspükste moodi, vaid hoopis lühikeste pükste moodi, mis tähendab seda, et suvel saab neid ka niisama kanda, ei pea ekstra midagi potitrennipükstele peale lisama.
Tavaliselt on potitrennipüksid niimoodi tehtud, et imav osa on vaid jalge vahel, ka ses osas erinevad Buuhi potitrennipüksid, sest neil on imav osa üleni, terve püksi osas, nii on niiskusel ruumi jaguneda kihtide vahel laiali igas suunas.

Pükste suurus M (9-12,5 kg) on testitud ka 8,5kg beebi peal, püksid ei vajunud alla ja ka 13,2kg beebi peal, veel mahuvad jalga. Aga kõige mugavamad on ikka eelpool mainitud kaaluvahemikus.

Pükste suurus L (12,5-16 kg) on testitud ka 12 kg beebi peal, püksid ei vajunud alla ja ka 16,5 kg lapse peal, veel mahuvad jalga. Aga kõige mugavamad on ikka eelpool mainitud kaaluvahemikus.

Materjal seest 93% tencel, 7% elastaan, väljast 95% (mahe)puuvill, 5% elastaan.

Pesta 40-60 kraadiga. Juhul, kui lisad potitrennipüksid igapäevaste riietega kokku, siis palun pese pesumasinas 30 min, 40 kraadise ja vähemalt 1000 pöördega pesuprogrammiga ja siis lisa tavapesuga ühte programmi. Aeg-ajalt tuleks kindlasti ka 60 kraadiga pesta.
Võib pesta ka kogu aeg 60 kraadiga.