Meriinovillased karupüksid - Ookeanisinised (500gsm)

Lisa ostukorvi

PS! Buuhi meriinovillased karupüksid valmivad peale tellimuse esitamist, 7 tööpäeva jooksul.

Meriinovillased karupüksid on õmmeldud kahest 100% meriinovillasest kangast ning on ideaalsed "pikad mähkmepüksid". Pükstel on soonikud pikemad, mistõttu saab pükse kanda 2 numbrit järjest. Värvel on samuti kõrgem, et mähkmeid kandva lapse mähe koos mähkmekattega mahuks pükste sisse ära ja et kummardamisel püksid maha ei vajuks.

Koostis: 100% julmusevaba meriinovill

Suurused:
S (74) - saab kanda 68-80
M (80) - saab kanda 74-86
L (86) - saab kanda 80-92

Meriinovillaseid pikki pükse on hea kasutada külmemal ajal näiteks kombe alla või soojakoti sisse vankrisse, öösel magamise ajal lapsele, kes teki pealt ajab või lihtsalt toas olemiseks.

Lanoliinitatult saab kasutada mähkmepükstena otse mähkme peale, aga ilma lanoliinitöötluseta on ideaalselt püksid külmaks ajaks.

Vill on tänuväärne materjal, sest ta on termoreguleeriv, seetõttu parim materjal nii palava kui külmaga.

Hooldus:
Pesu ja loputus võimalikult sarnaste temperatuuridega, mitte üle 30 kraadi. Peale pesu püksid lanoliinitada. Lanoliinitada tuleb pükse eelkõige pahupidi ja esimene lanoliinitamine võiks olla kangema lahusega. Kui muidu on retsept 1 L vee kohta 1 tl lanoliini ja 1 tl seepi, siis esimesel lanoliinitamisel tee kangem lahus, tõsta lanoliini ja seebi kogust ja/või vähenda vedeliku mahtu, olenevalt kuidas püksid ära mahuvad anumasse, kuhu nad likku jäävad.

Lanoliini sisse jätta 1-2h ja siis korra jooksva vee all loputada, pressida liigne vesi välja, mitte väänata ja laotada saunalina peale, siis saunalina rullida kokku ja astuda selle peale, et liigne vesi välja pressida. Asetada tasasele pinnale kuivama.

Soovitus! Kõik püksid eraldi purki või muusse anumasse lanoliinisegusse, sest kangaid võivad vee sees olles värve edasi anda. Kindlasti ei tohi heledaid ja tumedaid püksipaare kokku panna.