• info@buuh.ee

Nelinurkmähe (mahepuuvillane) 70x70 cm

5,90 €

Naturaalsest töötlemata mahepuuvillasest musliinist nelinurkmähkmed. Tootja sõnul on see puuvill nii naturaalne, et isegi puuvillaseemneid võib kanga sees näha. Lisaks on mahepuuvillane musliin ideaalne kasutada beebidele, kes on tundliku nahaga või kel esineb allergiat.
 
Nelinurkmähkmest saab vormida origami või muu siduse beebi pepu ümber ja kasutada selle peale niiskust hülgavaks kihiks villapükse, villakatet või mähkmekatet. Teine võimalus on murda musliin kokku nii, et tekiks täpselt taskumähkmesse või kattesse minev ristküliku kujuline sisu (mõõtmetega umbes 13x35 cm).
 
Musliini on võimalik kasutada ka teistel otstarvetel: tekina, õhuvanni alusena, mähkimisaluse kattena, imetamislinana, kuivatusrätikuna või piimalapina.
 
Hooldus: 60° masinpesu, trummelkuivatus madalal temperatuuril. Musliin on enne ääristust üks kord läbi pestud. Parima imavuse saavutamiseks vajab rohkem pesusid.

Koostis: 100% mahepuuvill. Kangas on pärit Türgist ning omab GOTS sertifikaati. Musliin on kahekordne ja tihedusega 150 g/m2.

 

 

Kokku sobivad tooted