• info@buuh.ee

Lanoliin 90g

6,00 €

* Lanoliini karbi värvus

100% puhas lanoliin, mis on farmaatsiatööstuse kvaliteediga ja julmusevaba.
Sobib hästi villaste esemete töötlemiseks.

Pakendatud musta ja kuldset värvi karpidesse ja lanoliini kogus karbis on 90g.

Kui soovid konkreetset värvi karpi, siis palun märkustesse vastav märge lisada.

Päritolu, Euroopa.

Pakendatud Eestis.

Villapükste hooldus:
Pesu ja loputus võimalikult sarnaste temperatuuridega, mitte üle 30 kraadi. Peale pesu püksid lanoliinitada. Lanoliinitada tuleb pükse eelkõige pahupidi ja esimene lanoliinitamine võiks olla kangema lahusega. Kui muidu on retsept 1 L vee kohta 1 tl lanoliini ja 1 tl seepi, siis esimesel lanoliinitamisel tee kangem lahus (näiteks kahekordista lanoliini ja seebi kogust, sama veekoguse kohta).

Jäta lanoliini sisse villapüksid 1-2h ja siis korra jooksva vee all loputada, pressida liigne vesi välja, mitte väänata. Püksid tuleb laotada saunalina peale, siis saunalina rullida kokku ja astuda selle peale, et liigne vesi välja pressida. Asetada tasasele pinnale kuivama. Kuivamisprotsesse kiirendab eseme keeramine õigetpidi-pahupidi.

Soovitus! Kõik püksid eraldi purki või muusse anumasse lanoliinisegusse, sest kangaid võivad vee sees olles värve edasi anda. Kindlasti ei tohi heledaid ja tumedaid püksipaare kokku panna.

Villapükse peaks lanoliinitama umbes 1x kuus, uue toote kasutusele võtmisel võiks teine lanoliinikuur saabuda vähem kui 1 kuu möödudes.

 

 

 

Sarnased tooted